Landelijk bestuur

  • Jens Mostert
    Voorzitter 

    • Beleid en organisatie
    • Media en communicatie

    📧 voorzitter@perspectief.nu
    📱   06-15 906 934

  • Nathánaël Post
    Algemeen Secretaris

    • Algemeen contact
    • Beleid en organisatie

    📧 secretaris@perspectief.nu
    📱   06-15 906 940

  • Nathan Kramer
    Bestuurslid Politiek

    • Politiek-inhoudelijk profiel
    • Werkgroepen, denktank en politiek adviseurs

    📧 politiek@perspectief.nu 
    📱   06-15 906 935

  • Bart Bolhuis
    Bestuurslid Opleiding

    • Trainingen en cursussen
    • Talentmanagement

    📧 opleiding@perspectief.nu
    📱   06-159 069 39

  • Evelijn Zandberg
    Bestuurslid Lokaal en Leden

    • Afdelingen & lokale politiek
    • Ledenwerving
    • Ledenbinding

    📧 lokaalenleden@perspectief.nu
    📱   06-15 906 938

  • Annelle van der Wel
    Bestuurslid Internationaal

    • Internationale politiek
    • Werkgroepen internationaal

    📧 internationaal@perspectief.nu
    📱   06-15 906 759

       
  • Arjen Breeman
    Penningmeester & Vicevoorzitter 

    • Financiën

    📧 penningmeester@perspectief.nu
    📱   06-15 906 937