Landelijk bestuur

  • Bina Chirino
    Voorzitter 

    • Beleid en organisatie
    • Media en communicatie

    📧 voorzitter@perspectief.nu
    📱   06-15 906 934

  • Justin den Harder
    Algemeen Secretaris & Vicevoorzitter

    • Algemeen contact
    • Beleid en organisatie

    📧 secretaris@perspectief.nu
    📱   06-15 906 940

  • Tim Kuijsten
    Bestuurslid Politiek

    • Politiek-inhoudelijk profiel
    • Werkgroepen, denktank en politiek adviseurs

    📧 politiek@perspectief.nu 
    📱   06-15 906 935

  • Jonathan Sleurink
    Bestuurslid Opleiding

    • Trainingen en cursussen
    • Talentmanagement

    📧 opleiding@perspectief.nu
    📱   06-15 906 939

  • Eva Kerklaan
    Bestuurslid Lokaal en Leden

    • Afdelingen & lokale politiek
    • Campagne GR2022
    • Ledenwerving
    • Ledenbinding

    📧 lokaalenleden@perspectief.nu
    📱   06-15 906 938

  • Wouter Jan de Graaf
    Bestuurslid Internationaal

    • Internationale politiek
    • Werkgroepen internationaal

    📧 internationaal@perspectief.nu
    📱   06-15 906 759

       
  • Arjen Breeman
    Penningmeester

    • Financiën

    📧 penningmeester@perspectief.nu
    📱   06-15 906 937