Landelijk bestuur

  • Bina Chirino
    Voorzitter 

    • Beleid en organisatie
    • Media en communicatie

    E-mail: voorzitter@perspectief.nu

    Mobiel: 06-15 906 934

  • Tim Kuijsten
    Bestuurslid Politiek

    • Politiek-inhoudelijk profiel
    • Politieke projectgroepen en denktank

    E-mail: politiek@perspectief.nu 

    Mobiel: 06-15 906 935

  • Sylvana Bal
    Bestuurslid Organisatie

    • Promotie
    • Verenigingsactiviteiten, trainingen en opleiding
    • Communicatie

    E-mail: organisatie@perspectief.nu

    Mobiel: 06-15 906 939

  • Eva Kerklaan
    Bestuurslid Lokaal

    • Afdelingen & Jongerenambassadeurs
    • Ledenwerving

    E-mail: lokaal@perspectief.nu

    Mobiel: 06-15 906 938

       
  • Pieter Dirk Dekker
    Bestuurslid Internationaal en Vicevoorzitter

    • Internationaal secretariaat 

    E-mail: internationaal@perspectief.nu

    Mobiel: 06-15 906 759

       
  • Justin den Harder
    Algemeen Secretaris en Interim Penningmeester

    • Algemene zaken
    • Beleid en organisatie
    • Perscontacten
    • Campagne TK2021

    E-mail: secretaris@perspectief.nu

    Mobiel: 06-15 906 940